Четвер, 19.10.2017, 12:43

Бахмацька гімназія

Вчителі іноземної мови

Методоб’єднання вчителів  іноземних мов Бахмацької гімназії має великий досвід роботи, склалися науково – методичні традиції викладання іноземних мов, що базуються на головному принципі навчання: принципі позитивного стимулювання учнів, створення ситуації успіху. Вчителі іноземних мов постійно вдосконалюють свою фахову майстерність, використовують інноваційні методики та технології, діляться своїми здобутками з колегами району.

Методоб’єднання  вчителів  іноземних мов постійно співпрацює з факультетом іноземних мов Ніжинського педагогічного університету, освітнім видавництвом Pearson. Нещодавно за ініціативою вчителів гімназії  був проведений районний семінар-тренінг з методистами Міжнародного британського освітньо-методичного центру Pearson.

Наша колега Мішина Світлана Іванівна брала участь у професійному конкурсі «Учитель року 2016» в номінації «Англійська мова» та стала його лауреатом.

В цьому навчальному році на базі нашого навчального закладу був проведений  районний семінар-практикум та відкритий урок у 6 класі вчителем іноземних мов Портянко Світланою Василівною.

Учні Бахмацької гімназії показують високі результати не тільки на районному рівні, а й на обласному рівні. Учениця 9 класу Кравченко Аліна (вчитель Мішина Світлана Іванівна) отримала диплом II ступеня на обласному етапі Всеукраїнської олімпіади юних філологів (англійська мова). Пишаємося  нашою Аліною!!!

Цікаві та змістовні тижні іноземних мов проходять у гімназії кожного року. Цього року учнів зацікавлювали  інтелектуальною лотереєю, відео круїзом по англомовним країнам та захоплюючим і веселим змаганням третьокласників. Найбільший інтерес викликало свято «МІС АНГЛІЯ». Старшокласники продемонстрували не тільки свої знання з англійської мови, а й свою творчу особистість і талант. Вітаємо переможницю конкурсу Оніщенко Діану, ученицю 8 класу.

«  Жовтень 2017  »